aksamanepisirsem

Başlarken,

Merhabalar

2006 yılından beri çeşitli platformlarda farklı başlıklarda blog yazıyorum ve hoşuma giden alan isimlerine göre bloglar açıyorum. 2009 yılında aldığım aksamanepisirsem.net adresinde çirkin bir fotoğraf ve bir ıspanak yemeği ile yemek blogu serüvenime başlamıştım. Sonrasında bana her zaman destek olan hamarat mı hamarat kuzenlerimin de bana katılması ile güzel bir okuyucu kitlesine ulaşmıştık.

Ardından Seval’in katılması ile sosyal medya hesaplarımıza renk geldi, çok daha kaliteli içerikler üretmeye başladık.

Ama gelin görün ki, bir grup Hintli tarafından blogumuz hacklendi ve bir daha eski haline döndüremedik. Bu noktada benim hatalarım çok büyük oldu çünkü blogun yedeğini almıyordum. Dreamhost bir çare bulur nasılsa dünyanın parasını ödüyorum diyordum ama işin iç yüzü hiç de öyle değilmiş. Aksamanepisirsem uçtu gitti ve Google indekslerinde bir enkaz bıraktı.

Geldiğimiz noktada ise, her zaman hayalim olan bir şeyi hayata geçirmek istiyorum. Bu yeni domain ile düzenli gelir elde eden, kaliteli içeriği olan bir yemek blogu oluşturmak ve tüm kazancını yazarlara dağıtmak. Buradan 2-3 ev hanımı bile kendilerine harçlık elde edebilseler benim için çok büyük mutluluk olacak. Biliyorum, ilk dönemlerde bu hayalim çok zor ama imkansız değil.

Bu sayfada önemli olan süslü tariflerden çok gerçekten denenmiş, lezzeti onaylanmış, herkesin evlerinde rahatça yapabileceği güzel yemekler paylaşmak.

Sizler de benimle bu yolda birlikte çalışmak isterseniz tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmak. Sonrasında sizlere bir bilgilendirme maili ile geri dönüş yapacağım.

Sağlıklı kalın, EVDE KALIN !

Başak

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir